Kelionės

Mūsų siūlomos kelionės

Pasirinkite tinkamiausią pasiūlymą

Rodoma 21–24 iš 31

 • SAVAITGALIS ATĖNUOSE

  Susipažįstame su antikine istorija, džiaugiamės gyvenimu, mėgaujamės nuostabiu graikišku maistu!
  Menas ir kultūra visur – nuo tūkstantmečių senumo istorijose iki modernių miesto kvartalų. Grožis – saulės šviesa mieste, užliejanti kalvas, senovės paminklai, šiuolaikinis miestas, jūros vaizdas. Graikiška virtuvė su autentišku skoniu, spalvomis, muzika. Gyvybingas gatvės gyvenimas, gyvenimo džiaugsmas ir noras dalintis juo su kitais. Kai kituose Europos miestuose saldžiai miegama, Graikijos sostinėje gyvenimas ima virti tarsi vanduo.

 • SKRYDIS ORO BALIONU

  Jeigu kas nors paklaustų, kuo Lietuva išsiskiria iš kitų Baltijos valstybių, ką atsakytumėte? Mes turime oro balionus. Tiek oro balionų nėra nei Latvijoje, nei Estijoje. O Vilnius ­ vienintelė iš trijų Pabaltijo sostinių, virš kurios skrydžiai oro balionu yra iš viso įmanomi. Pamirškite įprastas apžvalgines ekskursijas, kai į lygių neturintį Vilniaus Senamiestį ir istorinę Trakų pilį galima pažvelgti iš viršaus.

 • Slidinėjimas Austrijoje

  Kalnai ir Austrija – toks pats darnus derinys kaip Mocartas ir Viena. Didelis slidinėjimo kurortų pasirinkimas su puikia infrastruktūra, trasų įvairove, nuo kurių galima slidinėti beveik ištisus metus. Didelis pramogų, kavinių, SPA centrų, diskotekų pasirinkimas nenuvils nei vieno keliautojo. Kekvienas turistas atras jam labiausiai tinkančias ir patinkančias pramogas.

1 2 3 4 5 6 7 8

Partnerių kelionės

Mūsų partnerių siūlomos kelionės