Kelionės

Mūsų siūlomos kelionės

Pasirinkite tinkamiausią pasiūlymą

Rodoma 17–20 iš 31

  • PANEMUNĖS PILYS / LIETUVOS VENECIJA

    Panemunėje XIII a. kovai su kryžiuočiais buvo pastatyta gynybinių pilių sistema. Viena iš jų buvo Veliuonoje ant taip vadinamo Pilikalno, šalia jo yra Gedimino kapo piliakalnis. Pasakojama, kad čia palaidotas kunigaikštis Gediminas. Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia bei XIX a. pr. klasicizmo architektūros paminklas – Veliuonos dvaro sodyba su parku, kuriame auga vieninteliai Lietuvoje tulpmedžiai.

  • PATIRK MALAIZIJĄ!

    Norintiems sužinoti, kodėl Malaizija vadinama Azijos Šveicarija, patirti nuotykių seniausiuose pasaulio atogrąžų miškuose bei pailsėti idiliškame paplūdimyje.

  • Pažink Madridą

    Kas mėgina pažinti Madridą nuosekliai apžiūrėdamas visus paminklus, įsitikina, kad jų yra per daug. Tai džiaugsmingiausia Europos sostinė, kurios dvasią pajusite vaikštinėdami gatvėmis ir ilsėdamiesi kavinėse ar baruose, kur prie kiekvieno gėrimo paduoda puikių tapas (užkandžių). Tai gali būti marinuoti moliuskai, tortilijos gabalėlis, sūris, kumpis, alyvos ar kiti gardėsiai. Be jų būtų sunku ištverti iki vakarienės, nes restoranai mieste.

1 2 3 4 5 6 7 8

Partnerių kelionės

Mūsų partnerių siūlomos kelionės