Kelionių idėjos

Rodoma 1–12 iš 31

 • ATOSTOGAUJAME SU VAIKAIS

  Dažnai tėveliai susimąsto, kaip praleisti atostogas kartu su vaikais, kad įdomu būtų ir mažiems, ir dideliems? Jūsų dėmesiui  pristatome kelias idėjas, kaip suplanuoti nepakartojamas atostogas kartu su Jūsų vaikas.

 • Kosta Rikoje
 • AUKSINIS TRIKAMPIS 10 dienų

  Kelionės trukmė – 10 dienų

 • AUKSINIS TRIKAMPIS 7 dienos

   
  Kelionės trukmė – 7 dienos
  Trumpa kelionė, skirta pirmajai pažinčiai su kontrastingąja Indija ir trimis svarbiausiais Šiaurės Indijos miestais – Deliu, Agra ir Džaipuru. Kelionę galite prasitęsti pasirinkdami poilsį Goa arba Keraloje.

 • AUKSINIS TRIKAMPIS IR AKTYVUS POILSIS KERALOJE

  Kelionė, skirta pirmajai pažinčiai su kontrastingąja Indija: trys svarbiausi Šiaurės Indijos miestai – Delis, Agra, Džaipuras – bei Kerala.

 • DIDINGOJI ITALIJA

  Galvojant apie Italiją, iš karto prieš akis atsiveria skirtingi vaizdai: skaniausios pasaulyje picos ir makaronai, senovės Romos popiežius, romantiška istorija apie Romeo ir Džuljetą… Galbūt kažkas pagalvoja apie futbolą, o kažkas – apie mafiją. Italija tai šalis, kurioje svajoja bent kartą gyvenime apsilankyi kiekvienas. Pasivaiksčioti senovinėmis gatvelėmis, pasigrožėti architektūra ar susipažinti su šalies istorija. Mes pristatome Jums 8 dienų pažintinę kelionę į Įtaliją, po kurios nei vienas neliks abejingas šiai nepakartojamo grožio šaliai.

 • Vietnamas
 • GINTARO KELIAS

  Kiekvienas lietuvis žino, kad gintaras – tai lietuviškas auksas. Jai priešistoriniais laikais buvo žinoma, kad jo galima rasti Baltijos jūros gelmėse. Buvo manoma, kad gintaro galima rasti tik Baltijos jūroje. Tačiau laikui bėgant paaiškėjo, kad šis auksas iškasamas ir iš po žemės. Visiems norintiems susipažinti su paslaptingą ir idomia gintaro istorija privalu dalyvauti šioje ekskursijoje!

  Kelionė yra ilga – 3 dienų, tačiau ją galima patrumpinti iki 1-2 dienų, pagal Jūsų kolektyvo pageidavimą. Visada galima pakeisti vienus objektus kitais ar papildomai pridėti vakarienę, objektų lankymą, nakvynę ar kitą paslaugą.

1 2 3