Kelionės

Mūsų siūlomos kelionės

Pasirinkite tinkamiausią pasiūlymą

Rodoma 25–28 iš 31

 • Slidinėjimas Italijoje

  Italija – romantinė šalis, turinti neįprastą energiją, turtingą istoriją, neapsakomo grožio gamtą, ryškią ir idomią kultūrą. Skalaujama 5 jūrų, ir, nepaisant to, tai kalnuota šalis. Šalies šiaurinė dalis padengta Alpių šlaitais, kur yra pats auksčiausias Europos taškas Mont Blankas (4810 м). Kalnų kurortai Italijoje – puiki vieta poilsiui. Nuostabus klimatas ir peizažas į Italijos Alpes traukia turistus iš viso pasaulio. Veikia slidinėjimo mokyklos, sporto centrai. Slidininkų paslaugoms įvairiausios pramogos po intensyvios sporto dienos: barai, restoranai, diskotekos, naktiniai klubai, prekybos centrai ir kt. Populiariausi Italijos slidinėjimo kurortai: Dolomitinės Alpės, Madonna Di Kampiljo, Červinija, Bormio, Livinjo ir kiti. Italijoje kiekvienas slidininkas ras jam labiausiai tinkantį ir patinkantį slidinėjimo kurortą. Kiekvienas galės pasimėgauti Italijos šiluma ir svetingumu, pajausti Italijos prabangą ir įgimtą stiliaus ir skonio jausmą.

 • Slidinėjimas Prancūzijoje

  Prancūzijos Alpės – patys aukščiausi kalnai visoje Vakarų Europoje. Tai vienas iš stambiausių pasaulyje slidinėjimo centrų: 380 slidinėjimo stotys, 3900 keltuvai, ir pačios trumpiausios eilės. Didžiausia slidinėjimo trasų teritorija ir platus trasų pasirinkimas. Kalnuose stabilus klimatas, daug saulės, garantuota sniego danga nuo gruodžio pradžios iki gegužės vidurio, galimybė slidinėti vasarą. Populiariausi kurortai – Šamoni, Kurševel, Tin, Le dez Alp, Meribel ir kt. 175 kurortuose įrengtos sniego patrankos, 230 sporto centrų siūlo trasas lyguminiam slidinėjimui.

 • Slidinėjimas Slovakijoje

  Tai nepakartojamo grožio šalis, kur pilna lygumų ir laukų, didingų kalnų, švarių upių ir ežerų. Šioje šalyje išskirtinai švarus oras ir gausu mineralinių šaltinių. Iš trijų pusių Slovakija apsupta Karpatų, o iš pietinės pusės skalaujama Dunojaus upės. Todėl kalnuota Slovakija – puiki vieta slidinėjimui tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Idealus klimatas ir palankios oro sąlygos iš metų į metus traukia turistus į Slovakiją iš viso pasaulio kampelių.
  Slovakijos slidinėjimo kurortai, tokie kaip Štrbske Pleso, Tatranska Lomnice, Smokovec, Jasna ir kt. siūlo platų paslaugų spektrą. Čia veikia slidinėjimo mokyklos, inventoriaus ir aprangos nuomos punktai, begalė parduotuvių, restoranų, barų, diskotekų ir kitų pramogų.

 • SŪRIO IR ALAUS KELIAS

  Jūsų dėmesiui pristatome įdomią ir turiningą kelionę po šiaurės Lietuvos kraštą. Apsilankysime Lietuvos sūrio sostinėje – Rokiškį, kur galėsime paragauti skirtingų sūrio rūšių, o taip pat degustuoti alų. Be degustacinės programos siūlome sudalyvauti edukacinėje programoje, kurioje sužinosite apie lietuvių kultūrinį paveldą, žmonių papročius bei tradicijas.

1 2 3 4 5 6 7 8

Partnerių kelionės

Mūsų partnerių siūlomos kelionės