Verslo klientams

Verslo klientų aptarnavimas

Mūsų įmonė patikima ir profesionali verslo kelionių partnerė Jūsų įmonei.

Mespuikiai išmanome verslo kelionių organizavimo subtilybes ir ypatumus, siūlome optimaliausius sprendimus, atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius norus ir poreikius.

Mūsų darbuotojai parinks geriausius maršrutus ir apgyvendinimo įstaigas, pagalvos apie išlaidų mažinimą, tarifų lankstumą, keleivių komfortą, pasirūpins Jūsų darbuotojais komandiruotės ar verslo kelionės metu.

Komandiruotės

Verslo kelionės

Verslo kelionės – tai vienas iš svarbiausių komponentų vykdant įvairius darbo procesus įmonėje. Kiekviena įmonė susiduria su poreikiu organizuoti komandiruotes savo darbuotojams, kurių tikslas – išspręsti svarbius įmonės klausimus.

Atsikratykite netikėtų problemų ir rūpesčių, susijusių su kelionių organizavimu. Mes efektyviai organizuosime kelionę Jūsų vadovams ir kitiems darbuotojams Jūsų įmonėje. Pasirūpinsime Jūsų kelionės planavimu, padėsime išvengti nenumatytų situacijų.

Kolektyvinės kelionės

Kas gali labiau motyvuoti darbuotojus, skatinti bendradarbiavimą ir stiprinti komandinę dvasią? Mūsų atsakymas – kolektyvinės kelionės! Jos yra vienas iš efektyviausių būdų išreikšti padėką savo darbuotojams už įdėtas pastangas. Tai puiki galimybė sutvirtinti komandos dvasią, įkvėpti kolektyvą naujiems pasiekimams ir darbams.

Susidomėjote?

Mūsų specialistai padės Jums organizuoti Jūsų verslo kelionę, komandiruotę, ar kolektyvinę išvyką.

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Tel.: + 370 611 64 177+ 370 682 32 273

El. paštas: renata@virp.lt , daiva@virp.lt