About us

UAB “Verslas ir Poilsis”

Savo veiklą pradėjo 2008 metais.

Mūsų įmonės veiklos sritis – turizmo produkto pardavimas, konsultacijos ir rinkodara, dirbant su fiziniais asmenimis ir verslo klientais.

Mūsų įmonės misija –užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, jį grindžiant aukščiausio aptarnavimo standartais, abipusiai naudinga partneryste. Mums labai svarbu, kad klientų poreikiai ir lūkesčiai būtų patenkinti. Būtent todėl mūsų klientai išlieka lojalūs mūsų įmonei nuo pat pirmų bendradarbiavimo metų.

Virp darbuotojai turi ilgalaikę patirtį turizmo srityje.

Tai leidžia mums teikti aukštos kokybės paslaugas, siūlyti palankiausią kainodarą, ypatingus maršrutus ir optimizuoti klientų poreikius, tobulinti visą verslo kelionių procesą. Darbuotojai nuolat dalyvauja specialiose oro linijų ir kelionių operatorių mokymuose, tobulina savo įgūdžius, dalyvauja įvairiose mokymo programose Lietuvoje ir užsienyje. Visi darbuotojai turi tarptautinį oro Transporto asociacijos IATA pažymėjimus, bendrauja keliomis užsienio kalbomis.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti Jums platų paslaugų spektrą. Per visus metus sukūrėme labai aukšto lygio aptarnavimo liniją. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti naujas kelionių tendencijas, pažinti neatrastus ir nežinomus pasaulio kraštus.

Draudimas

Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo-laidavimo draudimas.

Draudimo liudijimas: GJELT 2320962, bendra draudimo suma – 50 000 EUR.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos pažymi, kad Uždaroji akcinė bendrovė „Verslas ir poilsis“, įregistruota juridinių asmenų registre, atitinka kelionių organizatoriui keliamus reikalavimus ir gali teikti kelionių organizavimo paslaugas.

Pažymėjimo nr. 010528

Pažymėjimas išduotas: 2017 12 14.

Kelionių organizatoriaus veiklos forma: atvykstamasis, išvykstamasis turizmas.